Sākums / Reģistrācija Attēlu top  Jaunie attēli  Meklēt  
Reģistrētie lietotāji
Lietotājvārds:

Parole:

Vai ielogoties automātiski nākošajā reizē?

Aizmirsu paroli
Reģistrācija
Gadījumattēls

rezekne jupatovka (15)
rezekne jupatovka (15)
Komentāri: 0
dainis.susejs


Reģistrācija
Noteikumi:

Vispārīgie lietošanas noteikumi


Lai kļūtu par reģistrētu lietotāju, ir jāaizpilda reģistrācijas anketa. Austrumlatgales Profesionālā vidusskola nepārbauda lietotāja sniegtās informācijas pareizību, taču, konstatējot nelikumības, lietotājam izmantojot citas personas datus, Austrumlatgales Profesionālā vidusskola ir tiesīga likvidēt lietotāja kontu.
Lietotājs apņemas paturēt noslēpumā un neizpaust citām personām savus Austrumlatgales Profesionālā vidusskolas lietotāja konta piekļuves datus.
Visi reģistrētie Austrumlatgales Profesionālā vidusskola lietotāju personas dati tiek aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem.
Austrumlatgales Profesionālā vidusskolas lietotāja personas dati kā vārds, uzvārds, dzimšanas datums, pastkastīšu adrese un citi personas dati, ja tādi tiek sniegti, netiek izpausti trešajām personām bez lietotāja piekrišanas, izņemot LR normatīvajos aktos paredzētos gadījumus, ja tos pieprasa LR izziņas iestādes.
Aizmirstot savu lietotāja konta paroli, lietotājam jaunā parole tiek nosūtīta uz reģistrācijas laikā norādīto e-pasta adresi.

Komentāru un informācijas publicēšana

Austrumlatgales Profesionālā vidusskola aicina lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar mājas lapas administrāciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un Austrumlatgales Profesionālā vidusskolai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.
Austrumlatgales Profesionālā vidusskolas lietotāji apzinās, ka šī mājas lapa ir pasaules datu tīmeklis, tādēļ iesūtot jebkāda veida informāciju, tai skaitā, intelektuālā īpašuma objektus, Austrumlatgales Profesionālā vidusskolas mājas lapā, šai informācijai nav piemērojami Autortiesību likuma noteikumi. Informācijas iesūtītājiem nav tiesību pieprasīt jebkādu autora vai citu atlīdzību no Austrumlatgales Profesionālā vidusskolas par iesūtītās informācijas izmantošanu mājas lapā. Interneta lietotājs atbild par jebkurām darbībām Austrumlatgales Profesionālā vidusskolas mājas lapā, ja to veikšanas rezultātā tas aizskar vai var aizskart citu personu iegūtas autortiesības.
Austrumlatgales Profesionālā vidusskola neuzņemas jebkādu atbildību par lietotāja pārpublicēto informāciju no citiem materiāliem.
Jebkura Austrumlatgales Profesionālā vidusskolas māja lapas materiālu pārpublicēšana ir kategoriski aizliegta bez sazināšanās ar Austrumlatgales Profesionālā vidusskolas administrāciju, un ir pieļaujama tikai ar adinistrācijas atļauju (mutisku vai rakstisku).
Interneta lietotāji atbild par savām darbībām Austrumlatgales Profesionālā vidusskolas mājas lapā saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

Austrumlatgales Profesionālā vidusskola

Adrese: Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr. 64633664, 64633666
Fax: 64633664

 

   

2011 Austrumlatgales Profesionālā vidusskola. Galerija izstrādāta ar 4images 1.7.9
Bez administrācijas atļaujas fotogrāfiju pārpublicēšana nav atļauta.