Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Makarūnu gatavošanas pēcstunda

VADC donoru

30. novembrī 1Ck, 2C, 3C grupu izglītojamajiem tika organizēta ,,Makarūnu gatavošanas pēcstunda’’ ar mērķi: nostiprināt zināšanas pārtikas krāsu lietošanā, krēmu stabilizēšanā un praktiskās iemaņas darbā ar konditorejas inventāru.

 

 

Lasīt tālāk ...

Donoru diena

VADC donoru

2022. gadā 6.decembrī no plkst. 10.00 līdz 14.00 Rēzeknes tehnikumā, Varoņu iela 11a notiks asins donoru diena.

Asinis ziedot ir aicināti visu grupu asins donori. Valsts asinsdonoru centrs nodrošina katram donoram pusdienu naudu 4,27 EUR.

LĪDZI JĀŅEM PERSONU APLIECINOŠS DOKUMENTS UN BANKAS KONTA NUMURS! 

 

 

Lasīt tālāk ...

Čempionāts turpinās…

gs20222

23.novembrī Galda spēļu čempionātā iesaistījās 1.kursu audzēkņi. Tika izspēlētas jau tradicionālās sešas spēles – Alias, Scrabble, Riču- Raču, Dambrete, Uno un Latvija. Pavisam aktivitātē piedalījās 84 spēlētāji no 11 mācību grupām.

Kopvērtējumā veiksmīgākie 1E, 1Ap, 1D un 1K mācību grupu komandas.

1.kārtas spēles noslēgsies 7.decembrī, kad sacentīsies 3.un 4.kursu jaunieši. Spēļu fināls ieplānots janvāra mēnesī.

Sveiciens uzvarētājiem!

 

Lasīt tālāk ...

Rēzeknes tehnikuma izglītojamo vecāku sapulce

sedeRēzeknes tehnikuma izglītojamo vecāku kopsapulce

2022.gada 1.decembrī plkst.17.30

 

Lasīt tālāk ...

Kultūrvietas “Brīvvalsts dārgumu nams” unikālā kolekcija

 meh2022 1Lāčplēša dienas priekšvakarā, 10. novembrī, 2Ap grupa apmeklēja jaunu kultūrvietu Rēzeknē -“Brīvvalsts dārgumu nams”. Tajā izglītojamie aplūkoja unikālu un plašu Latvijas pirmās brīvalsts apbalvojumu kolekciju. Iztāžu nama vadītājas stāstījums un atbildes uz jauniešu jautājumiem, kā viņi paši vēlāk atzina, atklāja daudz interesantu un nezināmu faktu par Latvijas pirmās brīvvalsts militārajiem un civilajiem apbalvojumiem, kā arī pilsonisko organizāciju darbību 20.gs.1.pusē. Liela interese bija par iespēju virtuāli piemērīt Rēzeknes mēra ķēdi, nofotografēties un nosūtīt uz savu epastu.

 

 

Lasīt tālāk ...

Veiksmīgs starts VIDZEMES INOVĀCIJU programmas projektā

 meh2022 1ERAF līdzfinansētā projekta “Vidzemes inovāciju programma studentiem - VIPS”  Nr. 1.1.1.3/21/A/009  (projekta partneri: Vidzemes Augstskola, Valmieras Attīstības aģentūra, Ventspils Augstskola) ietvaros tiek sniegts atbalsts inovatīvu biznesa ideju īstenošanai, stiprinot jauniešu inovāciju pratību un uzņēmējspējas, veicinot sadarbību  ar  industriju un  uzņēmējiem.

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Pasākums “Izdziedāsim Latviju”

 meh2022 1“Svētki ir tur, kur esam mēs, svētki ir tādi, kādus tos veidojam mēs’’ - tāds bija pasākuma “Izdziedāsim Latviju” moto. Tradīcija ar sadziedāšanos ieskandināt Latvijas gadadienu Rēzeknes tehnikumā aizsākās 2017.gadā, kad par godu svētkiem dziedājām 99 latviešu tautasdziesmas. Kāpēc šāds pasākums? Atbilde ir ļoti vienkārša – lai jaunieši turpinātu seno kopā dziedāšanas tradīciju un aktīva darbošanās ir vislabākais svētku svinēšanas veids.

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi