Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

"Ar skolas somu Rīgā"

nacbibl1

2As mācību grupas izglītojamie projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros 2020. gada 27. februārī apmeklēja Laimas šokolādes muzeju un Latvijas Nacionālo Bibliotēku.

Šokolādes muzejā uzzinājām šokolādes gatavošanas noslēpumus un šokolādes ražošanas Latvijā stāstu- pirmsākumus un vēsturi. Īpašu šo apmeklējumu darīja fakts, ka šogad Laimas šokolāde svin 150 gadu jubileju. Mums bija unikāla iespēja nodegustēt konfektes, kuras vēl nav ražošanā un tirdzniecībā.

volejbos1 

Latvijas nacionālajā bibliotēkā mēs mācījāmies rakstīt ar tinti un tušu. Arī apskatījām un iepazinām visas ekspozīcijas, pamēģinājām rakstīt ar rakstāmmašīnu. Mums paveicās , ka varējām apskatīt arī bibliotēkas augšējos stāvus, kur ir apskatāmi arhitekta Gunāra Birkerta celtņu maketi un fantastisks skats uz galvaspilsētu.

volejbos1 

volejbos1 

volejbos1 

volejbos1 

Daži audzēkņu komentāri:

"Labais. Es sen neesmu braucis tik ilgā ekskursijā un bija interesanti ar savu grupu redzēt to, kas mums apkārt ir reālajā dzīvē nevis uz telefona/datora ekrāniem.”

“Ekskursija ļoti patika, visvairāk patika rakstīšana ar tintes pildspalvu, jo priekš manis, tas, bija kaut kas jauns un nemēģināts, kā arī interesantā informācija Laimas muzejā . Vienīgais, kas sagādāja neērtības ir ilgā braukšana, kas, personīgi man ļoti nepatīk.”

“Uzzināju daudz jauna par Šokolādes rašanu un Laimas ražotnes izveidi un Gaismas pilī iemācījos kā pareizi rakstīt ar tintes pildspalvu. Pasākums bija izdevusies un viss bija FORŠI!”

Informāciju sagatavoja 2As mācību grupas audzēkņu vārda, audzinātāja Olesja Šļahta

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi "Ar skolas somu Rīgā"

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti