Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Meistarklase maizes cepšanā.

balthellin1Rēzeknes tehnikumā 2017. gada 12. un 13.decembrī notika meistarklase maizes cepšanā, ko vadīja Balt-Hellin konsultants meistars-cepējs Leho Mets kopā ar izglītības programmas “Pārtikas produktu tehnoloģija” 2.B kursa izglītojamajiem.

Rēzeknes tehnikuma izglītojamajiem bija iespēja ne tikai vērot, bet arī piedalīties, maizes gatavošanas procesā.

  

 balthellin1

Meistarklases pirmajā dienā meistars-cepējs Leho Mets kopā ar jauniešiem sākumā aprēķināja nepieciešamo izejvielu daudzumu maizes gatavošanai un tālāk gatavoja plaucējumu saldskābai un borodinas maizēm, un ieraugu bagetēm un ciabatas maizēm.

Visas meistarklases procesa garumā speciālists stāstīja par maizes pagatavošanas receptūru niansēm daloties ar savu pieredzi, kā arī prezentēja uzņēmuma Balt- Hellin izejvielas.

 balthellin2

Meistarklases noslēguma dienā Leho Mets ar izglītojamajiem iemīcija un veidoja visus maizes veidus, pēc kā sekoja maizes cepšana un degustācija.

Izglītojamie arī aktīvi piedalījās maizes gatavošanas procesā un uzdeva interesējošus jautājumus par maizes gatavošanas receptūru un uzņēmuma Balt-Hellin izejvielu pielietošanu.

balthellin3

balthellin4

Pateicamies uzņēmumam Balt-Hellin un meistaram-cepējam Leho Metam par veltīto laiku, jaunām zināšanam un praktisko pieredzi maizes gatavošanā.  

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi Meistarklase maizes cepšanā.

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti