Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

“LATVIJAS SKOLAS SOMA” IP Komerczinības 1.Kz mācību grupa

1kz2

“LATVIJAS SKOLAS SOMAS” ietvaros 28. novembrī mēs bijām ekskursijā Rīgā. Apmeklējām divus apskates objektus. Sākumā devāmies uz COSMOS Ilūziju muzeju, kur lūkojāmies zvaigznēs no unikāla skatu punkta , izgājām caur labirintiem . “Cosmos Infinity Way” – vienīga vieta Latvijā, kur var ienirt kosmosā, uz mirkli apstājoties uz kosmosa malas un aplūkot zvaigžņu kopu.

 

 

4A   4A

Tālāk mūsu ceļš veda uz Gaismas pili jeb Latvijas Nacionālo bibliotēku, kur izspēlējām orientēšanās spēli "Latvijas kultūras kanons". Spēles laikā pievērsām uzmanību detaļām- unikāliem bibliotēkas vēstures un krājuma materiāliem, kā arī interesantām vietām pašā bibliotēkā. Spēlē varēja izprast to, ka bibliotēkas krājums nav ne tikai grāmatas, bet arī kartes, pastkartes, mūzikas ieraksti, manuskripti u. c. materiāli. Spēle ļauj arī uzzināt jaunu informāciju par personībām un notikumiem, kas saistās gan ar Latvijas valsts simtgadi, gan Latvijas kultūras kanonu, gan Latvijas Nacionālas bibliotēkas vēsturi.

4A   4A

Mums ļoti patika šī ekskursija. Tā bija apmācoša un aizraujoša. Mēs labprāt izmantotu iespēju labāk iepazīt Latviju, tās vērtības, vēsturi un sasniegumus!

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi “LATVIJAS SKOLAS SOMA” IP Komerczinības 1.Kz mācību grupa

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti