Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

Jaunumi

Ekskursija uz Daugavpili programmas “Latvijas skolas somas” ietvaros.

1In

Mēs, 1In grupas audzēknes, audzinātājas Ināras Laizānes vadībā, apmeklējām un iepazināmies ar Marka Rotko oriģināldarbiem, citu mākslinieku ekspozīcijām. Mums bija saistoša, aizraujoša ekskursija gida vadībā Rotko sektorā un visa Rotko centra apskate, kur tika izstāstīts par dažādu materiālu pielietošanas iespējām mākslā

Varējām apskatīt un salīdzināt dažādu mākslinieku daiļrades tehniku, krāsu toņu izvēli un noformēšanu.

 

 

 

 

 

Aizraujošais gida stāstījums par Daugavpils cietoksni un tā vēsturi, bija izglītojošs un interesants. Nākamais apskates objekts bija Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs. Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja mākslas zālē apskatījām L. Balina eksponētās gleznas un grafiku, kā arī iepazinām pastāvīgās kultūrvēstures un dabas ekspozīcijas.

4A  4A  4A

Tas bija vērtīgi, jo mēs kā interjera noformētāji strādāsim vides noformēšanas jomā. Mums būs praktiski jāizveido telpu noformējums, tāpēc iegūtās zināšanas noderēs savas profesijas apguvē. Marko Rotko centrā, kā arī Daugavpils Novadpētniecības muzeja mākslas zālē redzējām daudz dažādu materiālu, tehniku pielietojumu, dažādus tehnoloģisko risinājumus.

Liels paldies par šādu iespēju paplašināt redzesloku un apskatīt Latvijas kultūras vērtības un mantojumu.

Sagatavoja 1In grupas vecākā Veipa Airita

Aktīvā pozīcija: Sākums Aktualitātes Jaunumi Ekskursija uz Daugavpili programmas “Latvijas skolas somas” ietvaros.