Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

“Iepazīsti automehāniķa profesiju”

 alina1Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2018.gada 5. februārī Rēzeknes tehnikuma mācību programmu - “Automehāniķis” 3. kursa izglītojamie apmeklēja uzņēmumu SIA “Rēzeknes pilsētas firma Elīna”.

   

 

  

Lasīt tālāk ...

“Vēl viens solis pretī veiksmei”

 vilani1Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2018.gada 01. februārī Rēzeknes tehnikuma mācību programmas - “Mazumtirdzniecības komercdarbinieks” 4. kursa izglītojamiem bija iespēja satikties, noklausīties izglītojošu lekciju un piedalīties praktiskajā uzdevumā kopā ar psiholoģi Alīnu Gailumu karjeras atbalsta pasākumā “Vēl viens solis pretī veiksmei”.

   

 

  

Lasīt tālāk ...

“Pilnveidojam savas prasmes”.

 lapizza3Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2018.gada 26. janvārī Rēzeknes tehnikuma mācību programmas - “Ēdināšanas pakalpojumu speciālists” 1. kursa izglītojamie piedalījās meistarklasē “Pilnveidojam savas prasmes”, kuru vadīja uzņēmuma “LaPizza” pavāre Natālija Ivanova un uzņēmuma pārstāve Līga Šakina. pārstāvi.

   

 

  

Lasīt tālāk ...

“Tikšanās ar uzņēmēju”.

 union2Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2018.gada 25. janvārī Rēzeknes tehnikuma mācību programmas - “Transporta pārvadājumu komercdarbinieks” 1. kursa izglītojamiem bija iespēja satikties ar loģistikas uzņēmuma “VG - UNION” pārstāvi.

Tikšanās laikā izglītojamie uzzināja par uzņēmuma darba specifiku un organizatorisko struktūru, par loģistikas darbu uzņēmumā un kravu pārvadājumu noteikumiem. Jaunieši apskatīja kravas nepieciešamo dokumentāciju un kravu meklēšanas datorprogrammu. Īpašu interesi jauniešiem izraisīja uzņēmumā pielietotā GPS novērošanas sistēma darbinieku kontrolei. Speciāliste stāstīja arī par kravu plūsmu kontroli un darba drošības pasākumiem uzņēmumā. Padalījās ar pieredzes stāstiem uzņēmuma veidošanā un par mijiedarbību ar sadarbības partneriem.

  

Lasīt tālāk ...

“Iepazīsti ēku celtnieka profesiju”

 latgalijaProjekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2018.gada 23. janvārī Rēzeknes tehnikuma mācību programmu - “Ēku celtnieks” 3. kursa izglītojamie apmeklēja uzņēmumu “Latgalija”.

Būvdarbu vadītāja pavadībā izglītojamajiem bija iespēja iepazīties ar uzņēmuma darba vidi, darba apstākļiem un darba procesu. Apskatot būvobjektu, speciālists stāstīja par uzņēmuma iekšējo organizāciju, darba drošības noteikumiem, izmantojamajiem celtniecības materiāliem, iekārtām un kvalitātes prasībām.

  

Lasīt tālāk ...

“Tehnologa pieredzes stāsti”

 aglona3Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2017.gada 11. janvārī Rēzeknes tehnikuma mācību programmu - “Pārtikas produktu ražošanas tehniķis” 3. un 4. kursa izglītojamie apmeklēja Aglonas Maizes muzeju.

Maizes muzejā tehnikuma izglītojamos uzņēma pati saimniece Vija Kudiņa. Saruna sākās ar rudzu graudu atpazīšanu un stāstiem par maizes vēsturi un rudzu maizes gatavošanu pēc sentēvu receptēm. Izglītojamie iepazinās ar maizes gatavošanas posmiem un īpatnībām.

 

 

 

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5.