Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

ESF projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

karjera1

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001- “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

Projekta darbību īstenošanas laiks: 04.10.2017.-31.12.2022.

Projekta specifiskais atbalsta mērķis:

Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs:

  • celt izpratni un informētību par tālākās izglītības ceļiem un izvēlēm;
  • motivēt profesijas un nodarbinātības izvēlei atbilstoši savām interesēm, spējam, sabiedrības un darba tirgus piedavājumam un vajadzībām.

Lasīt tālāk ...

Aicinām apmeklēt individuālās karjeras konsultācijas

karjera3

Projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” Nr. 8.3.5.0./16/I/001 ietvaros, Rēzeknes tehnikumā strādā pedagogi karjeras konsultanti - Nadežda Trušele un Gunta Sidorova, pie kuriem var saņemt individuālās karjeras konsultācijas.

 

Lasīt tālāk ...

Ieskats nākotnes profesijā

asco1

“Nākotne ir atkarīga no tā, ko dari šodien.” Mahatma Gandhi

Lai kļūtu par speciālistu savā jomā, dzīves vadmotīvam jābūt - virzība uz priekšu. Nevar stāvēt uz vietas – ir jāpilnveidojas! Katru dienu jāsasniedz un jāapgūst kaut kas jauns. Zināšanas, prasmes, iemaņas, sasniegumi ir nepieciešamais ieguldījums mūsu nākotnē.

Lasīt tālāk ...

“Viesmīlība kā rakstura īpašība”

kolonna1

“Viesmīlība ir rakstura īpašība, bet nekad nav slikti, ja pasmeļamies citu gudrībās, darba knifos.” (“Viesmīlības rokasgrāmata”, Rimants Ziedonis, Tūrisma attīstības valsts aģentūra, 2010, 3.Lpp)

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2020. gada 14. septembrī Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “Viesnīcu pakalpojumi” kvalifikācija “Viesmīlības pakalpojumu speciālists” 2.D mācību grupas izglītojamajiem bija iespēja apmeklēt Tūrisma informācijas centru (TIC) un viesnīcu “Kolonna Hotel Rēzekne”.

Lasīt tālāk ...

Katra jauna pieredze mūs bagātina!

covid

Covid-19 pandēmija ir būtiski ietekmējusi visus- gan izglītojamo, gan vecāku un pedagogu darbību. Galvenie izaicinājumi un noteikumi attālinātā mācību procesā ir pašmotivācija, abpusējās komunikācijas saiknes uzturēšana, jaunu digitālo rīku un resursu apzināšana un pielietojums. Un mācību gada beigas ir laiks, lai aizdomātos par to, kas katram ir svarīgs, kad jāapkopo un jāizvērtē visi plusi un mīnusi, jāizanalizē savus rezultātus, sasniegumus un ieguvumus.

Lasīt tālāk ...

Virtuālā vizīte uzņēmumā AS “Smiltenes piens”

smiltenespiens

27. maijā 2. un 3. kursa jaunieši, kuri apgūst kvalifikāciju “Pārtikas produktu ražošanas tehniķis”, tiešsaistes tikšanās iepazinās ar savas profesijas pārstāvju ikdienu vienā no lielākajiem piena pārstrādātāju un siera ražošanas uzņēmumiem Latvijā - AS “Smiltenes piens”. Tikšanos vadīja uzņēmuma personāla speciāliste Inese Karlsone un vecākā meistare Vita Puriņa.

Lasīt tālāk ...

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5.

Kontaktinformācija

Varoņu iela 11a, Rēzekne, LV-4604
Tālr.: +371 646 33664
Fakss: + 371 646 32665
E-pasts: pasts@rezeknestehnikums.lv
Citi kontakti