Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

Mācību ekskursijas topošajiem pārtikas produktu ražošanas tehniķiem

Macekprt12020.gadā 28. un 29. janvārī Rēzeknes tehnikuma mācību programmas - “Pārtikas produktu ražošanas tehniķis” 2. kursa izglītojamiem bija iespēja apmeklēt Pārtikas un veterināro dienestu (PVD) un SIA “Rēzeknes gaļas kombināts”.

 

 

 

Pārtikas un veterinārajā dienestā jauniešus sagaidīja inspektore Ināra Dzindzuka, kura pastāstīja topošajiem pārtikas tehnoloģiem par pārtikas uzraudzības koncepciju, kvalitātes vadības pamatiem, labas higiēnas un labas ražošanas praksēm, HACCP sistēmas pielietošanu un nepieciešamību. Izglītojamie iepazinās ar speciālistu darba pienākumiem, darba apstākļiem, uzzināja par darba plānošanu uzņēmumā, apskatīja darba telpas- noliktavu, klientu apkalpošanas un inspektoru darba kabinetus. Speciāliste dalījās pieredzē par savu karjeras veidošanas procesu, stāstīja par nepieciešamajām zināšanām ikdienas darbā, par prakses, izglītības un darba iespējām. Izglītojamie uzdeva daudz jautājumu par uzņēmumu pārbaudes nosacījumiem, soda naudas apmēru noteikumu neievērošanas gadījumā, interesantiem gadījumiem no dzīves.

  Macekprt1

SIA “Rēzeknes gaļas kombinātā” izglītojamie apskatīja gaļas sadales cehu un kautuvi, iepazinās ar uzņēmuma darba vidi, apstākļiem, cehu ražošanas procesiem un aprīkojumu. Iepazinās ar svaigas gaļas kvalitātes prasībām, pārbaudēm un glabāšanas noteikumiem. Uzzināja par uzņēmuma iekšējiem noteikumiem, darbinieku pienākumiem, darba grafiku. Jauniešiem veidojās lielāks priekšstats par tehnologa ikdienas darba procesu.

Macekprt2

Pateicamies Pārtikas un veterinārajam dienestam un uzņēmumam SIA “Rēzeknes gaļas kombināts” par sadarbību un atsaucību! Īpašs paldies Pārtikas un veterinārā dienesta Ziemeļlatgales pārvaldes vadītājai Mārītei Ņukšai par ekskursijas organizēšanu. Liels paldies PVD inspektorei Inārai Dzindzukai un SIA “Rēzeknes gaļas kombināts” sadales ceha vadītājam Mārim Kamzolam par tik interesantām, izglītojošām un detalizētām ekskursijām!

  projekts1

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5. Mācību ekskursijas topošajiem pārtikas produktu ražošanas tehniķiem