Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

Zvaigznes rāda ceļu

zvaigzne1Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Rēzeknes tehnikuma 1.- 3. kursa izglītojamajiem bija iespēja apmeklēt Latvijas ražošanas uzņēmumus un starptautiskā tūrisma izstādi “Balttour 2019” Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

 

24. janvārī Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “Pārtikas produktu tehnoloģija” kvalifikācijas “Pārtikas produktu ražošanas tehniķis” 1. un 2. kursu izglītojamie apmeklēja pārtikas ražošanas uzņēmumus AS “LATVIJAS MAIZNIEKS” un AS ”Latgales piens”, iepazīstoties ar maizes un piena tehnoloģisko apstrādes procesu un iekārtām.

zingaisma1

Nodrošinot tehnikuma izglītojamos ar individuālajiem aizsardzības līdzekļiem un iepazīstinot ar drošības noteikumiem, uzņēmumu speciālisti detalizēti stāstīja par uzņēmumu ražotni, receptūras īpatnībām, ražošanas kvalitātes prasībām, rādītājiem un pārbaudēm, realizācijas procesiem, produkcijas glabāšanas termiņiem un noteikumiem. Izglītojamie novēroja uzņēmumu ražošanas procesus, augstas kvalitātes specializētās iekārtas un profesijas pārstāvju ikdienas darbu, uzzinot par darba devēju prasībām, darba plānošanu un organizāciju, uzklausot profesionāļu padomus karjeras veidošanā.

zingaisma1

Ekskursijas laikā uzņēmumu pārstāvji aicināja topošus speciālistus praksē, jo tas ir labākais veids pārbaudīt un parādīt sevi, pilnveidojot savas zināšanas un prasmes.

zingaisma1

1.februārī Rēzeknes tehnikuma izglītības programmas “Viesnīcu pakalpojumi” kvalifikācijas “Viesmīlības pakalpojumu speciālists” izglītojamie apmeklēja starptautisko tūrisma izstādi- “Balttour 2019”. Izglītojamajiem bija iespēja iepazīties ar vairākiem tūrisma uzņēmumu produktiem un pakalpojumiem, uzzināt jaunos tūrisma maršrutus gan Latvijā, gan ārvalstīs. Hallē “Atklāj pasauli!” izglītojamie uzzināja par jaunākajiem tūrisma objektiem dažādās pasaules valstīs, bet hallē “Apceļo Latviju!” visu Latvijas reģionu pārstāvji informēja par tūrisma piedāvājumiem- par jaunākajām pastaigu takām, skatu torņiem, muzejiem, aktīvās atpūtas iespējām, viesnīcām un viesu namiem, pilīm, muižām un daudz ko citu. Izstādes laikā izglītojamie uzzināja daudz jaunas un noderīgas informācijas profesionālajā jomā.

zingaisma1  zingaisma1

Pateicamies uzņēmumu AS “LATVIJAS MAIZNIEKS” un AS ”Latgales piens” vadībai par sadarbību. Īpašs paldies AS “LATVIJAS MAIZNIEKS” pārstāvjiem Indrai Līcītei, Daigai Kārkliņai, Regīnai Daņilovai un AS ”Latgales piens” pārstāvjiem Vjačeslavam Meļnikovam un Margaritai Antufjevai par laipnu uzņemšanu, par tik izglītojošām, interesantām un detalizētām ekskursijām!

Pateicamies Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas izpilddirektorei Astrīdai Trupovniecei par sadarbību!

  projekts1

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5. Zvaigznes rāda ceļu