Rēzeknes tehnikums

Kļūsti par profesionāli!

SAM 8.3.5.

Karjeras atbalsta pasākumi februārī.

karjerafeb1Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 2019.gada februārī Rēzeknes tehnikuma izglītojamajiem bija iespēja pilnveidot savas zināšanas un prasmes, piedaloties meistarklasēs un pamēģinot sevi uzņēmumu darbinieku lomā Ēnu dienas ietvaros.

13. februārī Rēzeknes tehnikuma izglītojamie ēnoja vairākos uzņēmumos, valsts un izglītības iestādēs Rēzeknē, Rugājos, Madonā un Rīgā: Rēzeknes pilsētas domē, Valsts Robežsardzes koledžā, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, SIA “Poligrāfserviss”, SIA "Trans Speed", AS “Sadales tīkls”, viesnīcā “Kolonna”, Rugāju pagasta domē, SIA “VERVO”, viesnīcā “Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel”, NMP dienestā Rēzeknes brigāžu atbalsta centrā un citur.

Ēnu dienā izglītojamie satikās ar profesiju pārstāvjiem, iepazinās ar uzņēmumu darba vidi, novēroja ikdienas darba procesu, uzzināja darbinieku pienākumus un ikdienas izaicinājumus, ieguva priekšstatu par darba devēju prasībām, lai atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

karjerafeb1

karjerafeb1

19. un 20. februārī izglītības programmas “Ēdināšanas pakalpojumi” kvalifikācijas “Ēdināšanas pakalpojumu speciālists” 2. un 3. kursu izglītojamie piedalījās meistarklasē “Šefpavāra noslēpumi” kopā ar Rēzeknes tehnikuma absolventi, uzņēmuma SIA “LaPizza” pavāri Ludmilu Spruženiku. Izglītojamie pilnveidoja savas prasmes makaronu un saldo ēdienu gatavošanā, ēdienu dekorēšanā un pasniegšanā.

zingaisma1  zingaisma1

zingaisma1  zingaisma1

Pateicamies visiem ēnu devējiem par atsaucību, sadarbību, laipnu uzņemšanu, vērtīgiem padomiem un praktisko pieredzi.

Pateicamies SIA “LaPizza” pārstāvjiem- Ilonai Filipenokai, Ludmilai Spruženikai un Ritai Klimanovai par meistarklasēm.

  projekts1

Aktīvā pozīcija: Sākums Tehnikums Projekti SAM 8.3.5. Karjeras atbalsta pasākumi februārī.